Mūsų klientai- ne tik didžiausios spaustuvės Baltijos šalyse, kuriose gimsta istoriniai romanai, intriguojantys detektyvai, biografinės knygos ar populiariausi žurnalai, bet taip pat ir tos spaudos įmonės, kurių išleisti kalendoriai puošia mūsų ofisų sienas, jų atspausdintos skrajutės, lankstinukai aplanko mūsų pašto dėžutes, o produktai su išskirtinėmis etiketėmis arba moderniose pakuotėse puikuojasi prekybos centrų lentynose.

Mes džiaugiamės, galėdami papuošti jūsų leidžiamas knygas, patarti ir parinkti tinkamiausias medžiagas, kad jūs galėtumėte įgyvendinti gausybę gražių kūrybinių idėjų.

Spaudos įmones aprūpiname:

solution-icon

Įvairių rūšių poligrafiniu popieriumi

solution-icon

Modernia ir patikima spaudos įranga

solution-icon

Spaudos chemija, dažais, lakais

solution-icon

Specialiu popieriumi, skirtu etikečių arba pakuočių gamybai

solution-icon

Pospaudiminėmis medžiagomis

solution-icon

Daugybe kitų spaudos įmonėms reikalingų sprendimų

Atstovaudami garsiausius pasaulio gamintojus, mes suformavome gausų produktų bei įrangos asortimentą, skirtą vizualinės komunikacijos priemonių gamybai, jų montavimui bei eksponavimui tiek patalpų viduje, tiek išorėje.

Kad ir ką jūs darysite: ar gaminsite šviečiančias informacines, reklamines iškabas ant ofisų pastatų, dekoruosite reklaminius stendus ar informacinius ženklus, o gal planuosite naujienų pristatymą parodų metu ar prekybos vietoje, mes jums pasiūlysime gausybę medžiagų, skirtų jūsų idėjų įgyvendinimui. Įvairių rūšių plastikas, lipnios plėvelės, specialus popierius, tentai, PVC profiliai ir dar daug kitų priemonių kuriuos siūlo Creolink.

Klestint statybų sektoriui, miestus puošia šiuolaikiniai biurai, vienas po kito dygsta prekybos, laisvalaikio ir pramogų centrai, naujam gyvenimui atgimsta ir senosios architektūros statiniai.

Mes, kartu su jumis, prisidedame prie gražesnių miestų kūrimo, rūpindamiesi, kad naujų statinių fasadai būtų ir komfortiški, ir patrauklūs. O tam, kad jie būtų nepakartojami ir išskirtiniai, siūlome išradingą sprendimą: atspausdinsime ant fasadinių plokščių bet kokią jūsų vizualinę idėją!

Statybų meistrams mes siūlome:

solution-icon

Patvarias, lengvai montuojamas bei ilgaamžes fasadines medžiagas, skirtas pastatų išorės apdailai

solution-icon

Plokštes, skirtas lengvų konstrukcijų stogo dengimui, apsaugai nuo vėjo, balkonų bei terasų pertvaroms, sienų apdailai

solution-icon

Kitus specializuotus sprendimus statybos įmonėms

solution-icon

Gausų aliuminio profilių asortimentą;

Mes suprantame, kad kiekvienai iš pramonės įmonių yra svarbu, jog turima įranga tarnautų kuo ilgiau, o priežiūra reikalautų kuo mažiau resursų, kad mežiagos ir žaliavos, reikalingos produkcijos gamybai, aukščiausius kokybės standartus. Dėl šios priežasties pramonės įmonėms suformavome specialų asortimentą.

Pramonės įmonėms suformavome specialų asortimentą, kuriame rasite:

solution-icon

Profesionaliam naudojimui skirtą specializuotą įrangą bei jos aptarnavimo ir priežiūros paslaugas

solution-icon

Ypač patvarių detalių iš techninio plastiko gamybą pagal kliento pateiktus pavyzdžius ar brėžinius

solution-icon

Produkcijos pakavimo sprendimus, pritaikytus masinei gamybai

solution-icon

Klijus, skirtus įvairių medžiagų, paviršių klijavimui

solution-icon

Solventinių tirpiklių atliekų surinkimą ir saugų jų perdirbamą

Vienu iš mūsų vystome didingus, tarptautinius projektus, o kiti nuoširdžiai dirbame ties mažais, bet svarbiais dalykais. CREOLINK siekia aprūpinti medžiagomis ir žaliavomis ne tik stambius verslo atstovus, bet ir kiekvieną pavienį kūrėją. Dėl to vystome ne tik didmeninę, bet ir mažmeninę prekybą bei patogią prekybą internetu www.creolink.lt.

  Ateikite į CREOLINK pasaulį, kuriame supažindinsime jus su spalvotu, reljefiniu, tekstūrišku ar žėrinčiu POPIERIUMI, pristatysime gausybę PLASTIKO rūšių: nuo lengvo bet ypač tvirto organinio stiklo iki atsparaus dilimui techninio plastiko.

  Mes visada patarsime, padėsime pasisemti naujų idėjų ir parodysime, kaip atrodo produktai, sukurti iš mūsų medžiagų. Svarbiausia- viską galėsite pamatyti, išbandyti ir patys paliesti čia, išskirtiniame CREOLINK ekspozicijų centre adresu Vakarinė g. 100, Vilnius.